Uzavřeli jste nevýhodnou úvěrovou smlouvu? Poskytovatel neposoudil vaši úvěruschopnost? Platíte velmi vysoké úroky? Musíte platit nepřiměřenou smluvní pokutu? Myslíte si, že by Vaše smlouva o úvěru mohla být neplatná? Je Váš úvěr neplatný?

Mezi činnosti specialistů z advokátní kanceláře JUDr. Jaromíra Štůska, LL.M., Ph.D., patří i audit spotřebitelských úvěrů a platnosti úvěrových smluv. Nepřeplácejte zbytečně.

Zákon o spotřebitelském úvěru úkládá poskytovatelům spotřebitelských úvěrů mnoho povinností. Stěžejní povinností je potom řádně posoudit úvěruschopnost. Poskytovatel musí před uzavřením smlouvy o úvěru pordrobně posoudit, zda budete schopni úvěr splácet. Pokud to neudělá, je smlouva o úvěru neplatná a máte nárok na vrácení všech dosud uhrazených úroků, poplatků a smluvních pokut. Splácet případný zbytek úvěru můžete dle svých možností. Je však třeba učinit potřebné kroky.

Jak probíhá audit smluv?

 1. Vyplňte formulář
 2. Zhodnotíme Váše smlouvy
 3. Prokonzultujeme Vaše možnosti
 4. Dohodneme se na postupu
 5. Učiníme potřebné kroky k uplatnění Vašich práv

Kolik to bude stát?

Za tuto službu si účtujeme úspěchovou odměnu. To znamená, že dokud pro Vás nic nezískáme, tak nám nic neplatíte. Pokud budeme úspěšní, tak nám bude náležet 20% z hodnoty peněz, o které budete bohatší.

Příklad: Vzali jste si úvěr na 100.000 Kč, za tři roky jste uhradili 150.000 Kč. Díky nám došlo k zneplatnění úvěrové smlouvy a poskytovatel úvěru Vám musí vrátit 50.000 Kč. Naše odměna bude 10.000 Kč.

 

  Chcete zkontrolovat platnost úvěrových smluv?

  Obraťte se na naše specialisty. Ochráníme Vaše práva.

  Jak jste na tom se splácením?

  Nahrajte alespoň jednu smlouvu o úvěru.

  Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi podmínkami pro zpracování osobních údajů.