Jste realitní zprostředkovatel? Máte společnost, která se věnuje realitnímu zprostředkování? Potřebujete pomoc s novou regulací v oblasti realitního zprostředkování? Nevíte, co přináší zákon o realitním zprostředkování?

Účinnost zákona o realitním zprostředkování je už 3. 3. 2020!

Zákon o realitním zprostředkování klade na realitní zprostředkovatele nové povinnosti, jejichž nedodržení může být tvrdě sankcionováno. Proto jsme připravili tuto službu, díky které se nemusíte zákona obávat. Za paušální odměnu zajistíme, aby Vaše podnikání bylo v souladu se zákonem o realitním zprostředkování a Vy se tak budete moci dále věnovat svému podnikání. Od založení advokátní kanceláře se věnujeme právu nemovitostí a spolupracujeme s mnoha realitními zprostředkovateli, proto jsme schopni poskytnout kvalitní služby za rozumnou cenu.

Mezi povinnosti plynoucí ze zákona o realitním zprostředkování patří například povinné pojištění s limitem pojistného plnění nejméně ve výši 1750000 Kč na jednu pojistnou událost a nejméně ve výši 3500000 Kč pro případ souběhu více pojistných událostí v jednom roce. Bez písemné žádosti zájemce rovněž nebudete moci poskytovat úschovu peněž. Budou stanoveny náležitosti smlouvy o zprostředkování, jejichž absence může vést k neplatnosti těchto smluv. Výhradní realitní zprostředkování bude značně omezeno. Úřady jsou oprávněny dodržování zákona kontrolovat.

Realitní makléři budou muset splňovat podmínku bezúhonnosti a odbornosti.

"Realitní zprostředkování na klíč" zahrnuje:

  • zhodnocení Vašeho podnikání po právní stránce
  • revize Vašich smluv o realitním zprostředkování s ohledem na nový zákon
  • přípravu nových dokumentů, které nový zákon vyžaduje
  • pomoc se zajištěním veškerých povinností plynoucích z nového zákona
  • vydání potvrzení o tom, že jste v souladu se zákonem o realitním zprostředkování

Nenechávejte věci náhodě a začněte připravte se na nový zákon.

Nenašli jste, co jste chtěli? Podívejte se na naše další služby.

Chcete se nás na něco anonymně zeptat? Využijte služeb naší poradny nebo nás kontaktujte skrze formulář, který naleznete níže.