Stali jste se obětí nebo jste viníkem dopravní nehody? Hrozí Vám trestní stíhání za spáchanou autonehodu? Odmítla Vám pojišťovna proplatit pojistné plněné nebo jej zkrátila? Chcete se domáhat odškodnění nebo náhradu ušlého výdělku? Přišli jste o blízkou osobu při dopravní nehodě?

Jste na správné adrese, jelikož naše advokátní kancelář se specializuje na občanské, správní a trestní právo, máme tedy nejlepší předpoklady poskytovat právní pomoc obětem i pachatelům (nebo viníkům) dopravních nehod, které se často týkají právě výše zmíněných právních oblastí.

V rámci naší praxe jsme pomohli našim klientům získat odškodnění, bolestné a náhradu ušlého výdělku v řádech milionů.

Nejčastěji vymáháme pro poškozené nebo zraněné osoby následující plnění:

  • Náhrada za vytrpěné bolesti (bolestné)
  • Náhrada za trvalé následky zranění
  • Náhrada nákladů spojených s péčí o zraněného
  • Náhrada ztráty výdělku
  • Náhrada za utrpení osob blízkých (útrpné)
  • Náhrada nákladů spojených s pohřbem
  • Náhrada nákladů na výživu pozůstalých

Jsme schopni z dosavadních soudních rozhodnutí provést rozbor, jak vysokou částku můžete po dopravní nehodě od pachatele získat, případně kolik až můžete jako pachatel dopravní nehody být povinen uhradit.

Poskytujeme zejména právní zastoupení v trestním nebo správním řízení, které následuje po dopravní nehodě. V rámci tohoto jsme schopni uplatňovat a vymáhat rovněž náhradu škody.

Právní zastoupení poskytujeme i v případném občanskoprávním řízení, které se týká odškodnění, bolestného, náhrady škody nebo ušlého zisku.

Zastoupíme Vás rovněž při jednání s pojišťovnami a maximalizujeme jejich plnění, jelikož pojišťovny často plnění zkoušejí krátit.

Nenašli jste, co jste chtěli? Podívejte se na naše další služby.

Chcete se nás na něco anonymně zeptat? Využijte služeb naší poradny nebo nás kontaktujte skrze formulář, který naleznete níže.