Hledáte rozvodového právníka? Je Vaše manželství rozvráceno? Potřebujete podat návrh na rozvod manželství? Potřebujete advokáta k rozvodu? Potřebujete vypořádat SJM? Nevíte, kdo je dobrý rozvodový právník? Nemáte vyřešený styk s dětmi? Potřebujete pomoct se stanovením výživného? Potřebujete právní zastoupení v souvislosti s rozvodem? Rozvodový právník Louny je zde pro Vás.

Rozvodový právník (advokát) je osoba, která má zkušenosti a praxi zejména v oblasti rodinného práva. V naší kanceláři se rozvodům a rodinnému právu věnujeme již dlouhou dobu a máme zkušenosti s různými druhy rozvodů. Podle složitosti dělíme rozvody na nesporné a sporné a dále potom rozvody s mezinárodním prvkem, složitost potom ovlivňuje naši odměnu. Klientům nejčastěji poskytujeme konzultace, sepisy návrhů nebo dohod, zastupování u soudů a úřadů, vyjednáváme podmínky rozvodu s protistrannou, případně také řešíme otcovství. Pokud chcete mít rozvod rychle za sebou, doporučujeme využít našich právních služeb, jelikož i jednoduchý nesporný rozvod, který je předem dohodnut mezi samotnými manžely, se může prodloužit a zkomplikovat z důvodů pochybení a nezkušenosti navrhovatele. Rozvodový právník Louny.

Pokud budete v rozvodu zastoupení, je mnohem větší pravděpodobnost, že Vám zajistíme lepší podmínky, než kdybyste zastoupení nebyli. TOP rozvodový právník se vyplatí zejména v situacích, kdy je druhý z manželů rovněž zastoupen advokátem. V rámci rozvodu se nevyplácí za každou cenu šetřit, jelikož pár ušetřených tisíc se Vám může v budoucnu velmi prodražit.

Nesporný rozvod

Pokud jste s manželem dohodnutí na podmínkách rozvodu (tzv. nesporný rozvod) a oba s rozvodem souhlasíte, tak si domluvíme rychlou schůzku (případně můžeme připravit dokumenty i bez osobní schůzky) a připravíme pro Vás návrh, dohodu o vypořádání SJM a dohodu o úpravě poměrů k nezletilým dětem (vždy podle konkrétní situace, nejčastěji však jde o tyto tři dokumenty).  V rámci nesporného rozvodu soud nezkoumá příčiny rozvratu manželství a jeho průběh tak je pro strany emočně jednodušší. Pokud bude třeba, zastoupíme Vás i u soudu, kdy jde zpravidla o dvě jednání (stání) - schválení rozvodu a schválení dohody o úpravě poměrů k nezletilým dětem. V případě tohoto typu rozvodu zpravidla požadujeme fixní odměnu.

Sporný rozvod

Pokud jde o sporný rozvod nebo rozvod s mezinárodním prvkem, potom je naše odměna časová nebo úkonová dle ceníku. Řízení je časově náročnější a dražší, soud zkoumá příčiny rozvratu manželství, podává se návrh na rozvod, návrh na úpravu výchovy k nezletilým dětem a žaloba na vypořádání SJM. Vše bude posuzovat soud. Snažíme se spolupracovat s mediátory před samotným sporem, což může klientům ušetřit nemalé prostředky. Seznam mediátorů naleznete na internetových stránkách Ministerstva spravedlnosti.

Nenašli jste, co jste chtěli? Podívejte se na naše další služby. Pokud sháníte pomoc v jiné oblasti rodinného práva, navštivte prosím tuto stránku.

Chcete se nás na něco anonymně zeptat? Využijte služeb naší poradny nebo nás kontaktujte skrze formulář, který naleznete níže.