Chcete se zbavit dluhů a podat návrh na oddlužení s pomocí advokátní kanceláře? Nevíte, co je insolvence? Ocitla se Vaše společnost v dluzích a chcete podat insolvenční návrh? Je Vás více a chcete podat insolvenční návrh na Vašeho dlužníka? Žádáte o osobní bankrot jako fyzická osoba či podnikatel? Chcete přihlásit pohledávku do insolvence? Oddlužení Neratovice.

Oblasti insolvence, ve kterých nabízíme komplexní služby: Oddlužení Neratovice

  • zastupování dlužníků a věřitelů v insolvenčním řízení
  • insolvenční návrhy, přihlášky pohledávek, vedení incidenčních sporů (vylučovací žaloby)

JUDr. Jaromír Štůsek, LL.M., je veden v evidenci Ministerstva spravedlnosti Vesta, která obsahuje subjekty poskytující zpracování návrhů na povolení oddlužení. Více informací o insolvenci a oddlužení naleznete na www.insolvencniradce.cz, kde naleznete i kalkulačku insolvence / kalkulačku oddlužení, na které si spočítáte, kolik budete platit.

Odkaz na kalkulačku oddlužení: Kalkulačka oddlužení

Nejčastější dotazy:

Insolvenční návrh – kolik za něj zaplatím?

Jsem starobní důchodce, mohu se nechat oddlužit?

Kolik musím zaplatit v oddlužení?

Minimální splátka oddlužení?

Co je to úpadek?

Co musím doložit, abyste mohl sepsat insolvenční návrh?

Mám dluhy z podnikání, mohu využít osobní bankrot?

Sepis návrhu na povolení oddlužení je regulován insolvenčním zákonem, který výslovně uvádí subjekty, které toto mohou činit.

Důležité je zejména to, že sami návrh na povolení oddlužení podat nemůžete. Insolvenční zákon tuto možnost zapověděl z důvodu zneužívání těžké situace dlužníků určitými subjekty, které nevykonávaly svou práci svědomitě a svým počínáním dlužníkům ještě více přitížily.

Zákon stanovuje, kolik může návrh na oddlužení stát. Cena je stanovena na 4.000,- Kč bez DPH pro jednotlivce, v případě manželů na 6.000,- Kč bez DPH. Pokud je sepisovatel insolvenčního návrhu plátcem DPH, může být k těmto částkám daň připočtena.

Nenašli jste, co jste chtěli? Podívejte se na naše další služby.

Chcete se nás na něco anonymně zeptat? Využijte služeb naší poradny nebo nás kontaktujte skrze formulář, který naleznete níže.

Kalkulačka insolvence / oddlužení